Fotograafia alusõpe väikeses grupis
Tegemist on kahepäevase grupikoolitusega algajatele, mis kestab 19 akadeemilist tundi. Keskendume kõige tähtsamatele tõdedele. Anname palju algajale olulisi teoreetilisi nõuandeid (ka kirjalikke materjale) aga veelgi rohkem näitame, kuidas teooriat praktilises elus kasutada. Koolituse teoreetiline ja praktiline osa käivad koos. Kuna grupi suurus on kuni kuus inimest, jätkub meil aega kõigi õpilaste jaoks ning ükski küsimus ei jää vastuseta.
Miks see on kasulik?
Sõltumata sellest, mida sa kavatsed teha kursusel omandatud teadmiste ning oskustega, tulevad uued teadmised alati kasuks.
Sa ei pea hakkama peale koolitust elukutseliseks fotograafiks. Meie koolitusel omandatud oskused võivad olla sinu lisaväärtuseks tööandjate silmis nii mõneski muus valdkonnas. Või kui otsustad hakata ettevõtjaks, pole sul kunagi vaja turunduse eelarvesse eraldi kulurida fotograafi jaoks, sest valdad seda kunsti ise. Ning usu – hea päevapiltnik on eriliste ühiste hetkede jäädvustajana hinnatud tegija ka pere ja sõprade ringis.
Stuudio35-e ja Eesti Töötukassa koostöös sündinud fotokoolituste programm pakub sulle võimaluse tuntud ja tunnustatud tegijate juhendamisel saada igaks elujuhtumiks selgeks fotograafitöö põhitõed ja peensused.
Miks meilt õppida?
Tule ja õpi fotograafiat oma ala asjatundjatelt. Meie iintensiivkoolitusi juhendab Eesti tippfotograaf fotograaf Konstantin Tatar. Tema profiiliga saab tutvuda siin: https://jointheruner.com/konstantin-tatar/
Korraga koolitatakse kuni kuut õpilast. Koolituse käigus õpib õpilane, kuidas kasutada oma kaamerat, saab selgeks fotograafia ja valgustamise põhitõed, omandab fototöötlusprogrammide Lightroom ja Photoshop kasutamise algteadmised ja saab algteadmised värviteooriast. Koolituse käigus saab õpilane praktilised kogemused kuidas pildistada portreid, nii mehi kui naisi; kuidas pildistada ja stiliseerida tootepilte; kuidas luua brändipilte ka kuidas pildistada looduses; kuidas modelleerida loomulikku valgust ja stuudiovälke; kuidas luua fototaustasid nii inimestele kui ka toodetele; kuidas väärtustada ennast ja oma tööd; kuidas turundada end fotograafina, kuidas tööd hinnastada ja olla tööturul edukas. Väike grupp annab õpetajale võimaluse lähtuda õpilase tasemest ja õppimise kiirusest. Samuti saame valida vastavalt õpilase huvile suunad – kui tulevast fotograafi huvitab rohkem akt või hoopis tootefotograafia, siis lähtume õppes ja praktikas selles. Koolitusele saab registreeruda ja lisainfo: info@jointheruner.com
Õppe sisu:
Fotokaamera ja fotograafia ABC. Valguse ja värvide ABC. Objektiivid – mida millal ja kuidas kasutada? Lisatarvikud – mida võimaldavad, millal ja kuidas kasutada? Päevavalguse modelleerimine ja maksimaalne ärakasutamine nii stuudios kui välistingimustes. Stuudiovälkude praktiline ABC. Pildistamine liikumise pealt. Kompositsioon. Poseerimise ABC. Oma brändi loomine ja turundamine. Iseenda väärtustamine ja enesekindluse tõstmine. Oma stiili ja eripära loomine. Võtteplatsi leidmine ja stiliseerimine. Tootefoto stiliseerimine. Lightroom ja Photoshop – RAW failitöötlus, presetid, piltide sorteerimine, töö lihtsustamine. Heledus, tumedus, kontrast, teravus, lõikamine, naha silumine, hammaste valgendus jne.